Cykloturistika

                                                                                        

Milé cyklokamarádky, vážení cyklokamarádi,

před námi je naše nová cyklistická sezóna 2019, která bude oficiálně zahájena ve čtvrtek dne 21. března 2019 a to na počest prvního jarního dne. 

A co nás čeká v nové cyklistické sezóně 2019?  To nejdůležitější a to, že i v roce 2019 jedeme samozřejmě s chutí a zájmem dál! Tentokrát je mottem nové cykloturistické činnosti naše heslo: „ Za poznáním a sportem - na kole a vlakem!“

Ve sportovní  nabídce naší cyklistické činnosti budou opět pravidelné čtvrteční cyklovyjížďky (liché týdny - cca 25 km), cyklovýlety (sudé týdny – cca 50 km), navíc 5. ročník „Seniorské cyklostezky“ (květen), 3. ročník „Seniorského triatlonu“ (září) a dále dva cyklozájezdy, a to za 1) „Jižní Slovensko na kole a v termálech“ (25.-28.4.2019) a za 2) „Na kole moravským Toskánskem s návštěvou Slovenska“ (22.-25.8.2019).

Proto pojeďte a zúčastněte se s námi, jezdíme pro naši psychickou a fyzickou kondici, pro naše zdraví! Všechny akce jsou určeny nejen pro seniory-cyklisty ale pro všechny zájemce. Aktuální a další informace najdete na našich web. stránkách:  www.senior-cyklo.webnode.cz, bohatou fotodokumentaci z naší činnosti najdete  na  stránkách  www.mosd hk.

Do té doby se mějte se fajn a 21. 3. 2019, na 1. jarní den,  se  všemi cyklisty na cykloshledanou!!!   

A na závěr malý bonus – text 1. sloky naší písně a to Písně hradeckých cyklistů, který zní: „ My jsme ti cyklisti, hradecká krev, my kolo nedáme za celý svět, na kolo nasednem, do světa vyjedem, do světa vyjedem , vyjedem hned!“ (zpívá se na známou melodii).

A na konec naše tradiční přání: I v tomto roce opět šťastnou cestu a sílu do pedálů! J.Novák, cykloturistika TJ Sokol HK-PP